Blog

Healy

 

Chciałabym zainteresować Was możliwościami urządzenia medycznego HEALY. Zostało ono zaprojektowane w celu zwalczania wszelkiego rodzaju dolegliwości oraz generalnie polepszeniu kondycji zdrowia. Kluczem do sukcesu jest zastosowanie częstotliwości z udziałem mikroprądów.

Zacznijmy od podstaw. Naukowcy dr Robert O. Becker oraz dr Bjorn Nordenstorm (niegdysiejszy Prezes Komitetu Noblowskiego) odkryli i udowodnili, że spadek napięcia błony komórkowej jest sygnałem do rozwoju różnych dolegliwości, w tym stanów ostrych i przewlekłych. Zdrowe komórki to zdrowie człowieka. A zdrowie komórki może determinować jeden prosty parametr: napięcie elektryczne błony komórkowej.

Lata pracy w laboratoriach pozwoliły opracować model napięcia błony komórkowej, według którego idealną wartością napięcia komórki jest dokładnie -70 mV. Przy takiej wartości komórka ma dość energii do życia i do komunikowania się z innymi komórkami. Podczas choroby wartość ta spada do -50 mV. Ból i stan zapalny pojawia się przy wartości -40 mV. Natomiast poziom -15mV jest wartością progową poniżej której komórka może mutować, a nawet przekształcić się w nowotworową.

 

 

 

Zwróćcie uwagę na grafikę, na której przedstawiony został Model napięcia błony komórkowej.

Językiem i kluczem do komunikacji komórkowej są częstotliwości elektryczne. Zastosowany mikroprąd o modulowanej częstotliwości komunikuje się z komórkami za pomocą „języka” częstotliwości. Urządzenie ma za zadanie tak dobrać częstotliwości, aby przeciwdziałać zakwaszeniu zewnątrzkomórkowemu i przywrócić naturalne napięcia błon komórkowych.

Przez szereg lat naukowcy mierzyli zależność częstotliwości od dolegliwości. Dzięki zastosowaniu częstotliwości kontrolowanej przez pole informacyjne, urządzenie HEALY dąży do optymalnej stymulacji środowiska komórkowego oraz napięcia błon komórkowych za pomocą określonych, indywidualnie dobranych częstotliwości i prądów.

Urządzenie HEALY opiera swoją pracę na 144 tys. tzw. „złotych częstotliwościach”. Każda jedna ma konkretne i niezależne oddziaływanie. Sercem urządzenia jest czujnik kwantowy, który generuje „złote częstotliwości” w celu INDYWIDUALNEJ analizy tych częstotliwości, które najlepiej odpowiadają TWOIM potrzebom w chwili zastosowania.

HEALY zawiera ponad 100 specjalnych sekwencji programów, które zapewniają wsparcie przy wielu objawach i dolegliwościach. W rzeczywistości ich celem jest wyrównanie zaburzeń bioenergetycznych w ciele. Najcenniejszym jest fakt, że HEALY jest w stanie ustalić indywidualne częstotliwości i tym samym dopasować ich zastosowanie do potrzeb bieżących.

WZMOCNIENIE TERAPII CZĘSTOTLIWOŚCIAMI

HEALY jest niezwykle skutecznym narzędziem do poprawy kondycji fizycznej i psychicznej organizmu. Należy jednak pamiętać, że można jego działanie dodatkowo wzmocnić poprzez prowadzenie higienicznego trybu życia:

  • picie przynajmniej jeden litr czystej wody przed południem oraz ½ litra po południu (ważna zasada: nie pij wody pół godziny przed i godzinę po posiłku),
  • chodzenie boso po ziemi przez co najmniej 15 minut dziennie zapewnia naturalne wyrównanie potencjałów elektrycznych, to tzw. uziemianie,
  • ćwiczenia ruchowe na świeżym powietrzu zapewniają przepływ energii,
  • naturalne i zbilansowane pożywienie,
  • nie stosować programów częściej ni 2 razy dziennie.

 

 

 

POMOC NA ODLEGŁOŚĆ

Osobiście posiadam urządzenie HEALY Resonans, które analizuje czas trwania częstotliwości wymaganej dla danego użytkownika oraz ustawicznie kontroluje postępy w zakresie działania wszystkich zastosowanych częstotliwości. W odpowiednim czasie HEALY samoczynnie przełącza się na kolejną częstotliwość i stosuje ją tak długo, aż przestanie być potrzebna. Dużą zaletą posiadanego przeze mnie modelu jest możliwość wykonania analizy na odległość, a także wysyłania indywidualnie dobranych częstotliwości do danej osoby bez konieczności spotykania się. Urządzenie wysyła wówczas żądany program bezpośrednio do danej osoby.

PRZECIWSKAZANIA

Terapia prowadzona z zastosowaniem mikroprądów nie może być stosowana w przypadku  osób posiadających w organizmie metalowe elementy, rozrusznik serca lub ma wszczepiony defibrylator. Nie mogą korzystać z niego kobiety w ciąży, ani osoby u których występuje krwawienie lub występuje ryzyko ich wystąpienia lub zatoru. Zabiegi nie mogą być wykonywane w obrębie obszarów skóry poddanych radioterapii. Nie wolno go też stosować przy gorączce. Absolutnie nie stosować u osób z epilepsją.

CENNIK USŁUG HEALY RESONANS

Nazwa usługi

Cena (zł)

Analiza bioenergetyczna oraz analiza rezonansu ze wskazaniami
pożądanych programów

80 zł

Wysyłanie programów dwa razy dziennie

30 zł / dzień

Wysyłanie programów od 4-8 dziennie przy stanach ostrych i nagłych

50 zł / dzień

Analiza bioenergetyczna oraz analiza rezonansu ze wskazaniami pożądanych programów w Gabinecie + pierwszy program (czas trwania ok. 1 godzina)

150 zł

Sesja w Gabinecie wg indywidualnego wskazania urządzenia HEALY
(czas trwania 30 – 60 minut)

50 zł

 

W razie dodatkowych pytań zapraszam do bezpośredniego kontaktu lub do odwiedzenia mojego firmowego profilu na
Instagramie (@ewa.cholewinska.almavitae.pl) lub Facebooku (@AlmaVitae.EwaCholewinska)

 

W przypadku zainteresowania zakupem urządzenia HEALY klikając w poniższy link, zostaniesz przekierowany bezpośrednio na stronę producenta urządzenia HEALY.

https://www.healyworld.net/pl/partner/Ewa%20Cholewinska